Etiket Arşivi: gaziantep iphone

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X Ekran Değişimi

Kırılan ya da çatlayan telefonunuzu servisimize getirdiğiniz de ortalama 30 dk servis süresince siz çay veya kahvenizi yudumlarken telefonunuzun ekran değişim işlemi bu süreçte bitmiş olacaktır. Yeni ekranınız ile telefonunuzu sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. iPhone X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ? Devamını Oku »

iPhone 13

gaziantep iphone tamir

Süper bir güç. Bugüne kadar geliştirdiğimiz en iyi çift kamera sistemi. Her köşesiyle her şeye meydan okuyan bir dayanıklılık. Rakiplerini geride bırakan ışık hızında bir çip. Devamını Oku »

iPhone 12

gaziantep iphone

Hızını anlatmaya kelimeler yetişemez. Bir akıllı telefondaki en hızlı çip olan A14 Bionic. Kenarlara kadar uzanan OLED ekran. Düşmelere karşı dört kat daha iyi performans sunan Ceramic Shield.Ve artık tüm kameralarda yer alan Gece modu. Muhteşem boyutlardaki iki farklı modeliyletüm bu özelliklere ev sahipliği yapaniPhone 12 ile tanışın. gaziantep iphone tamir Devamını Oku »

iPhone XR

gaziantep iphone

Üstün akıllı.Olağanüstü alımlı.       Sektördeki en gelişmiş LCD ekran yepyeni Liquid Retina. Daha da hızlı Face ID. Bir akıllı telefondaki en akıllı, en güçlü çip. Ve çığır açan bir kamera sistemi.  iPhone XR. Her açıdan göz kamaştırıcı. Yakında sizinle. Devamını Oku »

iPhone 6 Plus

  Renk Seçenekleri : Gümüş, Altın, Uzay Grisi Ekran Özellikleri : Retina HD ekran IPS teknolojisine sahip 5.5 inç (diyagonal) arkadan aydınlatmalı geniş LED Multi-Touch ekran 401 ppi, 1920 x 1080 piksel çözünürlük 1300:1 kontrast oranı (tipik) 500 cd/m2 maksimum parlaklık (tipik) Tam sRGB standardı Daha geniş görüş açıları için çift etki alanlı pikseller Ön yüzünde parmak izi bırakmayan, yağ tutmayan ... Devamını Oku »