Etiket Arşivi: iPhone 6s

iphone 6s Ekran Degişimi

gaziantep iphone 6s ekran

iPhone 6s Ekran Değişimi Güncel Stok ile şimdi Gaziantep iphone Servis de sizde şimdi bilgi almak ve servis kaydı oluşturmak için 0342 215 03 01’i arayarak bilgi alınız. iPhone 6s Ekran Değişimi Devamını Oku »

iPhone 6S

gaziantep iphone 6s

Değişen tek şey, her şey. iPhone 6s’i kullandığınız anda, onun bambaşka bir şey olduğunu hissedeceksiniz. 3D Touch, tek bir bastırma hareketiyle her zamankinden daha fazlasını yapmanıza imkan sunuyor. Live Photos, anılarınıza son derece canlı bir şekilde hayat veriyor. Ve bu sadece bir başlangıç. iPhone 6s’i daha derinlemesine incelediğinizde, onun her zerresinde inovasyon olduğunu görebilirsiniz.   3D TouchMulti‑Touch’a yeni bir dokunuş. İlk iPhone, dünyaya Multi-Touch’ı ... Devamını Oku »

iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6 Plus çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6 Plus ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.iPhone 6 Plus ekran değişimi, iPhone 6 Plus Öncam Değişimi ve iPhone 6 Plus Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 6 Plus ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, ... Devamını Oku »

iphone 6 Stoklarımızda

IPhone 6 Gaziantep IPhone stoklarında ! Fiyat için lütfen 0342 215 03 01 nolu telefondan bilgi alınız.         Devamını Oku »